Політика конфіденційності електронного журналу “Зоряный провулок”

Ласкаво просимо в “Зоряный провулок” – ваше джерело новин і подій у мальовничому місті Києву. Ми цінуємо вашу довіру й зобов’язуємося захищати вашу конфіденційність. Будь ласка, уважно ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності, щоб розуміти, як ми збираємо, використовуємо й захищаємо ваші особисті дані.

1. Збір інформації:
Ми збираємо інформацію, надану вами при реєстрації на сайті або в процесі використання “Зоряного провулка”. Це може містити в собі ваше ім’я, адреса електронної пошти, інші контактні дані, а також відомості, надані вами в коментарях і інших видах взаємодії із сайтом.

2. Використання інформації:
Ваші особисті дані використовуються для забезпечення доступу до контенту “Зоряного провулка”, обробки ваших запитів, поліпшення якості надаваної інформації й взаємодії з вами в цілому. Ми строго дотримуємо принципів конфіденційності й не передаємо ваші дані третім особам без вашої згоди.

3. Cookіes і Технології відстеження:
“Зоряный провулок” може використовувати файли cookіe і аналогічні технології для аналізу використання сайту, персонализации контенту й надання більш релевантної інформації. Ви можете управляти настроюваннями файлів cookіe через настроювання вашого браузера.

4. Безпека даних:
Ми вживаємо заходів для забезпечення безпеки ваших даних, використовуючи сучасні методи шифрування й інші технології. Однак ми не можемо гарантувати абсолютну безпеку передачі даних через Інтернет.

5. Посилання на сторонні ресурси:
“Зоряный провулок” може містити посилання на сторонні веб-сайти, не керовані нами. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності й зміст таких ресурсів.

6. Діти:
“Зоряный провулок” не призначений для використання особами молодше 16 років без дозволу батьків або законних представників. Ми не збираємо навмисно особисті дані дітей.

7. Зміни в політику конфіденційності:
“Зоряный провулок” залишає за собою право вносити зміни в політику конфіденційності. Оновлені версії будуть опубліковані на сайті, і ми рекомендуємо періодично перевіряти зміни.

8. Зв’язок з нами:
Якщо у вас є питання або потрібна додаткова інформація з питань конфіденційності, будь ласка, зв’яжіться з нами по зазначених контактних даних.

Дякуємо вам за вибір “Зоряного провулка”. Ми прагнемо забезпечувати ваш комфорт і безпека при використанні нашого електронного журналу.