Із стрімким розвитком технологій та зручностями інтернет-середовища, консультування психолога онлайн стає все популярнішим в Києві та інших містах України. Цей метод надає безліч переваг, які можуть полегшити доступ до психологічної підтримки для мешканців столиці. Серед найбільш відчутних: 

  1. Гнучкість графіка та місцезнаходження
  2. Анонімність та конфіденційність.
  3. Широкий вибір психологів

Якщо Ви вже вирішили отримати онлайн консультація та в пошуках спеціаліста, що консультує в онлайн форматі, зверніть увагу на досить популярну в Україні платформу MySense

Мешканці Києва можуть отримати консультацію психологів, які працюють онлайн. Вибір спеціаліста може бути зроблений на основі проходження тесту або особистих уподобань.

Консультация українською в MySense

psychologist-mysense

Багато психологічних платформ надають можливість обрати якою мовою надаватимуть послугу психологи. MySense не є винятком. Розумний алгоритм підбору спеціалістів дозволяє обрати стать, мову спілкування та вартість консультації  – і запропонує Вам фахівців, які найкращим чином відповідатимуть Вашим потребам. 

Крім того платформа має і інші переваги:

  • Кваліфіковані, сертифіковані терапевти, яких обирає до себе в команду власниця платформи, яка також практикуючий сімейний психолог. На платформі не може бути випадкових людей. 
  • Багато гарних відгуків про спеціалістів платформи і про саму платформу. 
  • Гарантована конфіденційність
  • Можливість отримати оффлайн консультацію у великих містах України
  • 15-хвилинне безкоштовне знайомство з психологом, перед бронюванням сесії

Не забувайте, що важливо обговорити свої потреби і очікування під час психологічної консультації, і вибирати фахівця, з яким вам комфортно працювати.

Вартість послуг

Вартість послуг залежить від досвіду психолога, його професійних досягнень – таких як сертифікація в різних методах терапії. Це не говорить про те, що ефективним буде терапія тільки з найдорожчим спеціалістом, кожен психолог MySense на сьогоднішній день кваліфікований та перевірений спеціаліст з практичним досвідом терапії. 

Тож переходьте на платформу та впевнено обирайте психолога, який імпонує саме Вам.