Ласкаво просимо в мир оглушливого картирования в Києву, де адреналін сполучається зі швидкістю, і хвилювання не знає границь. Будь ви досвідченим гонщиком або новачком, картинг у Києву пропонує захоплюючий досвід для всіх.

Чому вибрати картинг у Києві?

  • Сучасні Зручності: Досліджуйте передові картодромы із самою новою технологією, що забезпечує плавне й захоплююче водіння щораз .
  • Підходить для Всіх Рівнів Майстерності: Від новачків до досвідчених професіоналів, картинг у Києву підходить для всіх рівнів майстерності. Дружелюбний персонал і великі заходи безпеки роблять це ідеальним заходом для всіх.
  • Атмосфера Соревновательных Гонок: Відчуйте азарт змагання із друзями або колегами в яркою, конкурентній атмосфері. Картинг у Києву ідеальний для корпоративних заходів і дружніх змагань.

Наші популярні картодроми

karting-common

Картинг «Жага швидкості»

need-for-speed

Відчуйте гострі відчуття швидкості на картингу “Спрага швидкості”, справжньому задоволенні для аматорів азарту. Літня траса довжиною більш 500 метрів підходить як новачкам, так і досвідченим гонщикам.

Картинг, аналогічний Формулі-1, надає динамічну гоночну трасу з мостами, прямими ділянками, поворотами й іншими захоплюючими елементами, дозволяючи учасникам підвищити свій рівень майстерності й насолодитися безліччю хвилюючих моментів і адреналіну.

“Спрага швидкості” надає досвідчених інструкторів, статистику заїздів, електронні табло, спеціальні секції, гоночне екіпірування, кафе й інші послуги, гарантуючи повноцінний і захоплюючий досвід картингу.

Час роботи:

Пн. – Пт.: 13.00-22.00

Сб. – Нд.: 11.00-22.00

Адреса: просп. Глушкова, 9

Картинг «Блокбастер»

karting-blockbuster

Поринете в унікальну пригоду картингу в “Блокбастер” – місці, де ви можете відчути гострі відчуття швидкості цілий рік завдяки критому зимовому карто- будинку й літній трасі на відкритому повітрі.

Зимовий картодром займає значні 3000 кв.м., із трасою довжиною 300 м. Літня траса простягнеться на 650 м. В “Блокбастер” також працює школа картингу, де аматори можуть вигострювати свою майстерність. “Блокбастер” забезпечує адреналіновий досвід без яких-небудь погроз для безпеки.

Картинг «SmartKart»

Час роботи:

Пн. – Пт.: 13.00-23.00

Сб. – Нд.: 11.00-23.00

Адреса: пр. Степана Бандери, 34В

karting-smartcart

Поринете в адреналінове хвилювання картингу в “Smartkart” – це досвід, який обіцяє драйв, гострі відчуття й максимальну швидкість. Це місце картингу пишається унікальною трасою, створеної для надання неперевершеної гоночної пригоди.

Потужні й сучасні машини призначені для аматорів швидкості всіх віків, забезпечуючи захоплюючий досвід як для молодих, так і для дорослих учасників. З довжиною траси 800 метрів ‘Smartkart’ гарантує, що кожний зможе насолодитися радістю від швидкості. Незабутні відчуття забезпечені для всіх, хто шукає азарт перегони.

Час роботи:

Пн. – Пт.: 12.00-21.00

Сб. – Нд.: 09.00-22.00

Адреса: вул. Кільцева дорога, 1В