Ласкаво просимо на сторінку “Що таке політика?” електронного журналу “Зоряный провулок” – вашого гіда у світі політичних подій і процесів у місті Києву.

Визначення політики

Політика – це сфера, де ухвалюються розв’язки, що стосуються керування суспільством. В “Зоряном провулку” ми розбираємо ключові поняття, процеси й вплив політики на формування суспільного життя в Києву.

Місцева політика

Довідайтеся, які розв’язки й ініціативи формують місцеву політичну картину в Києву. “Зоряный провулок” стежить за діями міських влада і їх впливом на життя киян.

Учасники політичного процесу

Ми представляємо вам ключових учасників політичного процесу в Києву. Від муніципальних чиновників до суспільних діячів, довідайтеся, хто впливає на прийняття розв’язків у столиці України.

Демократія й участь

“Зоряный провулок” розглядає питання демократії й участі громадян у політичних процесах. Довідайтеся, як ви можете впливати на прийняття розв’язків і брати активну участь у формуванні міської політики.

Історія й сучасність

Досліджуйте історію політичних подій у Києву і їх вплив на сучасність. “Зоряный провулок” надає аналіз ключових моментів, які сформували політичний ландшафт міста.

Цивільні ініціативи

Ми розглядаємо цивільні ініціативи й руху, що виявляють вплив на політичний процес у Києву. Довідайтеся, як звичайні громадяни можуть вносити свій внесок у суспільні розв’язки.

Підписуйтеся на наші відновлення

Щоб бути в курсі всіх політичних подій, підпишіться на наше розсилання. Ми регулярно обновляємо контент, щоб допомогти вам краще розуміти й брати участь у політичному житті Києва.

Дякуємо за ваш інтерес до “Зоряному провулку”. Сподіваємося, що наша інформація допоможе вам розібратися в політичних процесах і подіях, що формують міську дійсність у Києву.